вівторок, 26 вересня 2017 р.


      Бібліотеки – це багатство держави, її найважливіший інформаційний ресурс. Бібліотеки покликані виконувати високу місію в суспільстві – забезпечувати доступ до знань, розвивати культуру, зберігати надбання минулих поколінь. Всеукраїнський день бібліотек - це свято всіх небайдужих до книги, читання, бібліотеки. Та найважливіший цей день для бібліотекарів, які безкорисливо, з повною віддачею служать суспільству, читачам.
     Тож висловлюємо працівникам бібліотек найтепліші і сердечні слова вдячності і подяки за невтомну і кропітку працю в ім'я збереження і розвитку культурного потенціалу України, постійний творчий пошук і вірність вибраній справі. Бажаємо миру, здоров'я, творчої енергії, постійного руху до ще нескорених вершин професійної майстерності.
    Наше свято співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Тож віри нам у власні сили, надії на те, що наша праця буде достойно визнана, любові наших користувачів і мудрості у здійсненні планів та задумів.  Зі святом !

Бібліотекар!
Це слово – повне сонячного змісту,
За ним стоїть безмежний, мудрий   світ…
Бібліотекар! Скільки в слові змісту!
Його тепло – навік в моїй душі.
Я б пішов стежиною тією
       Через поля, замети – аж туди,
       Де в царстві книг живе казкова фея,
Що може й світ закрити від біди

Немає коментарів:

Дописати коментар